خرید اسکین PS5 خرید اسکین XBOX SERIES X مجموعه بازی CALL OF DUTY

انتشار احتمالی بازی دراگون ایج چهار Dragon Age 4

Javan Game
انتشار احتمالی بازی دراگون ایج چهار Dragon Age 4

ادامه بازی Dragon Age که توسط استودیوی بیوویر BioWare در حال توسعه است طبق گفته اینسایدر‌ها در سال ۲۰۲۳ منتشر می‌شود.

مراسم EA Play 2021 کار خود را با معرفی بازسازی بازی Dead Space خاتمه داد اما در این مراسم از بازی جدید Mass Effect که در Game Awards سال گذشته با نمایش تیزر معرفی شد حرفی نبود. همچنین در مراسم EA Play امسال بازی Dragon Age حضور نداشت که طبق گفته کریستیان دیلی، سرپرست استودیوی BioWare Austin روند توسعه بازی دراگن ایج پیشرفت خوبی دارد.

در گزارشی که جف گراب در مجله آنلاین GamesBeat منتشر کرد، گفته شده بازی دراگن ایج قرار است در سال ۲۰۲۳ منتشر شود. این مقاله براساس منابع به‌دست آمده از افرادی که با پروژه بازی دراگن ایج در ارتباط هستند نوشته شده است. سخنگوی شرکت EA در مورد بازی دراگن ایج اظهارنظر خاصی نداشت و تنها اعلام کرد که شرکت EA هنوز برای اعلام تاریخ انتشار بازی دراگن ایج برنامه‌ای ندارد.

به‌گفته جف گراب شرکت EA بازی دراگن ایج را با محوریت داستانی ماجراجویی و در حالت تک‌نفره می‌سازد اما این به معنای حذف حالت چند‌نفره از بازی نیست، قبلا رسانه بلومبرگ در رابطه با این موضوع حرف‌های مشابه‌ای زده بود. به موضوع تاریخ انتشار بازی که برگردیم، در سال ۲۰۱۹ بلیک یورگنسن، مدیر ارشد مالی الکترونیک آرتز گفته بود که بازی دراگن ایج «به احتمال زیاد» بعد از گزارش‌های مالی سال ۲۰۲۲ منتشر می‌شود. به هر حال زمان زیادی تا انتشار بازی Dragon Age مانده است اما طبق اظهارات جف گراب شرکت EA منتظر است تا توسعه بازی به نقطه‌ای برسد که امکان بازاریابی آن فراهم شود. احتمالا در سال ۲۰۲۲ می‌توانیم منتظر این اتفاق باشیم، اما ممکن است برنامه شرکت الکترونیک آرتز تغییر کند. نظرات خود را در این مورد بیان کنید.