خرید اسکین PS5 خرید اسکین XBOX SERIES X مجموعه بازی CALL OF DUTY

Coca-Cola و State Farm از اسپانسری Overwatch League عقب نشینی می کنند

Javan Game
Coca-Cola و State Farm از اسپانسری Overwatch League عقب نشینی می کنند

کوکاکولا و State Farm اسپانسرهای اصلی Overwatch League همکاری با  Activision Blizzard را کنار می گذارند :

پس از شکایت ایالت کالیفرنیا از Activision Blizzard به دلیل تبعیض و آزار جنسی در استودیوهای خود ، کوکاکولا و State Farm هر دو گفته اند که از همکاری با مسابقات esports بلیزارد ، لیگ Overwatch ، عقب نشینی می کنند .

واشنگتن پست گزارش داد که کوکاکولا و State Farm در حال بررسی مجدد حمایت های مالی خود هستند . State Farm ، یک شرکت بیمه ، از سال 2019 حامی لیگ Overwatch بوده است . این شرکت به WaPo گفته است که درخواست کرده است “هیچ تبلیغی در مسابقات این آخر هفته نمایش داده نشود.”

اگرچه کوکاکولا نگفته است که آیا همچنان به حمایت از Overwatch League ادامه می دهد یا خیر ، این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد: “ما با شرکای خود در Blizzard همکاری خواهیم کرد اما مدتی همکاری خود را قطع می کنیم تا برنامه های آینده را مرور کنیم .”

طبق اخبار رسیده  T-Mobile ، یکی دیگر از حامیان لیگ Overwatch و Call of Duty League گفته است که این شرکت نام تجاری خود را از پخش زنده حذف کرده و بازیکنان را مجبور کرده تا لوگو های خود را روی پیراهن های تیم بپوشانند.

در حالی که  T-Mobile در وب سایت COD League دیده نمی شود ، هر دو Coca-Cola و State Farm همچنان در لیست شرکای وب سایت Overwatch League هستند .

اسپانسر های Overwatch League تنها شریک Activision Blizzard نیستند که شکایت کرده اند بلکه Activision Blizzard توسط توسط سهامداران خود نیز به دلیل پنهان کردن تحقیقات تحت شکایت قرار گرفته است.

عواقب این شکایات شرایط  را در Activision Blizzard تغییر داده است و رئیس  بلیزارد ، J. Allen Brack ، و رئیس قدیمی منابع انسانی این شرکت ، Jesse Meschuk ، هر دو برکنار شده اند.