خرید اسکین PS5 خرید اسکین XBOX SERIES X مجموعه بازی CALL OF DUTY

سونی تأیید کرد که بازی های PC بیشتری با کمک استودیوی Nixxes عرضه خواهد کرد

Javan Game
سونی تأیید کرد که بازی های رایانه ای بیشتری با کمک استودیوی پورت Nixxes PC عرضه می شوند

سونی تأیید کرد که بازی های PC بیشتری با کمک استودیوی Nixxes عرضه خواهد کرد :

سونی اخیراً استودیوهایی را  خریداری کرده است ، اما یکی از مواردی که بیش از دیگران جذابیت داشت ، استودیوی Nixxes Software بود ، استودیویی که به دلیل پورت بازی های پلی استیشن برای PC از عناوین مختلف استودیوی Square Enix معروف است . سونی در آن زمان تأیید نکرد که آیا Nixxes Software  بر روی پورت بازی های پلی استیشن به PC تمرکز خواهد کرد یا خیر.

Nixxes Software برای چندین عنوان استودیوی Square Enix از جمله Tomb Raider ، Deus Ex ، Hitman ، Marvel’s Avengers و موارد دیگر روی پورت های PC کار کرده است . در مصاحبه ای اخیر ، مدیرعامل Sony Interactive Entertainment (SIE) ، جیم رایان ، گفت که آنها از همکاری با Nixxes برای پورت بازی های بیشتر انحصاری پلی استیشن به پلتفرم PC هیجان زده هستند.

رایان گفت: ” ما هنوز در مراحل اولیه تلاش های خود برای ارائه IP خود به رایانه ها هستیم ، اما ما راضی هستیم و مشتاقانه منتظر همکاری با Nixxes هستیم تا در این زمینه همکاری کنیم.

این باید برای کسانی که مشتاقانه منتظر بازی بعدی پلی استیشن برای PC هستند ، هیجان انگیز باشد و شایعه شده است که Uncharted 4 بر اساس اخبار لو رفته  از سونی قرار است برای PC پورت شود . رایان این خبر را تأیید نکرد ، اما می دانیم که قطعاً پورت های PC بیشتری در راه است ، هرچند انتظار نمی رود همزمان با عرضه بر روی کنسول های پلی استیشن ،همزمان بر روی PC نیز منتشر شوند  .

پس از عرضه بازی Horizon Zero Dawn بر روی PC ، بازی بعدی پلی استیشن که بر روی پلتفرم منتشر شد Days Gone بود و در حال حاضر مشخص نیست که آیا Nixxes تنها استودیویی هست که روی پورت PC کار می کند یا در کنار توسعه دهندگان اصلی نیز کار خواهند کرد.

در همان مصاحبه ، رایان همچنین در مورد مسائل مربوط به کنسول پلی استیشن 5 اظهار نظر کرد که سریعترین فروش کنسول در تاریخ پلی استیشن است . رایان اشاره کرد که آنها بسیار سخت تلاش می کنند تا کنسول های بیشتری را به بازار عرضه کنند ، اما تقاضا در حال حاضر هنوز از عرضه بیشتر است .

شما چی فکر میکنید؟ آیا شما برای پورت های PC بیشتر PlayStation هیجان زده هستید ؟ آیا فکر می کنید Nixxes به تسریع پورت بازی ها کمک می کند؟ به نظر شما در آینده چه بازی هایی پورت می شود ؟